Disponibilitate:  in 30 zile

Pret:  59,94 LEI

Produs disponibil la cerere: va fi adus în aproximativ 30 zile.
Modalitati de transport:
• 14,90 lei - prin Posta Romana (gratuit pentru produse în stoc peste 59,00 lei /comanda )
• 14,90 lei - prin Urgent Cargus (gratuit pentru produse în stoc peste 59,00 lei /comanda )

Descriere

The twenty-first novel in Stockwin's acclaimed Thomas Kydd series, ideal for fans of Patrick O'Brian and Bernard Cornwell in its swashbuckling depiction of the great Age of Sail.